Kontakt

Skontaktuj się z nami

///

Zadzwoń do konsultanta

Chętnie porozmawiamy na tematy dotyczące zastosowania analizy danych w twoich działaniach. Dysponujemy wiedzą z wielu obszarów i znamy specyfikę branż. Podpowiemy i doradzimy w jaki sposób wykorzystać technologię Predictive Solutions, opartą o sprawdzone rozwiązania IBM SPSS. Zaproponujemy dodatkowe szkolenia, usługi konsultingowe. Na koniec przygotujemy ofertę odpowiadającą na twoje zapytanie ofertowe.

3_Monika_Michalska
uczelnie wyższe, program ARIADNA.

Monika Michalska
tel. wew. 126
kom. 505 022 067
m.michalska@predictivesolutions.pl

6_Filip_Krzystanek
bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT.

Filip Krzystanek
tel. wew. 103
kom. 797 727 092
f.krzystanek@predictivesolutions.pl

5_Marta_Mazur
centralna i samorządowa administracja publiczna.

Marta Mazur
tel. wew. 119
kom. 508 383 955
m.mazur@predictivesolutions.pl

agata
instytucje badawczo-rozwojowe, przemysł, handel, farmacja, transport, logistyka, telekomunikacja, budownictwo i nieruchomości.

Agata Lonc
tel. wew. 133
kom. 797 727 090
a.lonc@predictivesolutions.pl


W czym możemy pomóc?

1

Serwis

Pomoc techniczną można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z konsultantem odpowiedzialnym za daną branżę, serwis techniczny on-line, kontakt z konsultantem technicznym (pn-pt w godz. 9-17)

Monika Fortuna
tel. wew. 128
kom. 731 988 730
serwis@predictivesolutions.pl

2

Marketing

Sprawy związane z zagadnieniami marketingowymi naszej firmy, w tym z konferencjami, e-biuletynem EKSPRESS, serwisem WWW.

Janusz Mikulski
tel. wew. 117
j.mikulski@predictivesolutions.pl

3

Sekretariat

Zagadnienia księgowe, faktury oraz inne sprawy organizacyjne.

Małgorzata Oczkowicz
tel. wew. 100
m.oczkowicz@predictivesolutions.pl


Masz pytanie? Napisz

PREDICTIVE SOLUTIONS Sp. z o.o.

[dawniej SPSS Polska]
ul. Racławicka 58
30-017 Kraków

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

tel. +48 12 636 96 80
tel. +48 12 636 07 91
tel. +48 12 636 45 35 faks wew. 102